Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

W sobotę tj. 5 października w Hamburgu  odbyły się Otwarte Mistrzostwa Niemiec w Karate Kyokushin – GERMAN  WEIGHT  CHAMPIONCHIPS  2013. Wicemistrzem Niemiec w kategorii chłopców 12 lat (-50 kg) został Adamczewski Marcel z UKS Karate Kyokushin z Morynia.  W eliminacjach pokonał on zawodników z Danii, Niemiec oraz Francji, w finale nieznacznie przegrał z zawodnikiem z Holandii.

W zawodach wzięło udział prawie 200  zawodników. Na tatami rywalizowali zawodnicy z Niemiec, Francji, Rosji, Czech, Węgier, Austrii, Holandii, Słowacji, Danii, Belgii, Ukrainy i Polski. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w walce w kategoriach wg wieku i wagi. Polskę reprezentowało również czterech zawodników z UKS Karate Kyokushin z Morynia pod opieką sensei Piotra Kosa i Jacka Hadały.

Wiktor Hadała zajął 4 miejsce – w walce o brązowy medal uległ zawodnikowi z Danii, Dawid Gluth wygrał trudną walkę z Ukraińcem, ale odniósł kontuzję i nie mógł dalej walczyć, Jakub Potapiński w eliminacjach uległ zawodnikowi z Niemiec.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania dla Pana Jacka Hadały  za pomoc oraz opiekę nad zawodnikami w czasie podróży i podczas zawodów.

Źródło: UKS Karate Kyokushin Moryń