W dniu 10.11.2013 r. w Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2013”.  Do Szczecina zjechało 15 reprezentacji z kraju, a wśród nich wielu zawodników kadry narodowej, traktujących KYOKUSHIN CHALLENGE 2013 jako start kontrolny przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, co przyczyniło się znacznie do zapewnienia wysokiego poziomu technicznego toczonych walk.

Łącznie w rywalizacji sportowej udział wzięło 371 zawodników.  Stoczono wiele emocjonujących pojedynków, w wyniku których najlepsi zawodnicy stanęli na podium. Z UKS Karate Kyokushin z Morynia w turnieju wzięło udział 18 zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli 8 medali: 2 złote, 3 srebrne oraz 3 brązowe. W klasyfikacji drużynowej Moryń zajął 5 miejsce wyprzedzając wiele utytułowanych reprezentacji. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych zajął Dawid Gluth oraz Vanessa Florczak. Srebrne medale zdobyli: Marcel Adamczewski, Maciej Przybył, Daniel Gibowski. Brązowe medale zdobyli: Jacek HadałaJakub Sławiński oraz Wiktor Hadała.  

Trzech zawodników z Morynia przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Legnicy w dniach 28-30 listopada.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony