W dniach 17-26 lutego Justyna Pietras na zgrupowaniu w Słubicach, została powołana do Kadry Narodowej w boksie. Doskonalono tam technikę i taktykę w walce oraz siłę dynamiczną. Zgrupowanie prowadził Jarosław Przygoda, który został powołany przez Polski Związek Bokserski.

Po zgrupowaniu w dniach 27 luty - 2 marca br. we Frankfurcie/nad Odrą odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski BRANDENBURG-CUP 2014, na który przybyli uczestnicy z 16 państw (Anglii, Polski, Australii, Turcji, Kazachstanu, Węgier, Litwy, Francji, Niemiec, Bułgarii, Rosji, Czech, Słowacji, Hiszpanii i Łotwy). Po raz pierwszy w boksie kobiecym polka dostała się w tym turnieju do finału i od razu wywalczyła srebrny medal. Justyna Pietras w wadze 60 kg zdobyła srebrny medal dla reprezentacji Polski, przegrywając w finale  na punkty z aktualną Mistrzynią Europy i v-ce mistrzynią świata Turczynką Yildiz Esra. Justyna źle zaczęła dwie pierwsze rundy oddając inicjatywę rywalce. W trzeciej i czwartej rundzie goniła wynik dominując nad Turczynką. W  półfinale pokonała silną Angielkę Colebourn, gdzie od początku zdominowała fizycznie przeciwniczkę.

Kolejny zawodnik Gardy Chojna - Eryk Giermak przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej w Szczecinie, gdzie przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Sofii (Bułgaria) w kwietniu.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony