W niedzielę 12 czerwca br. w Przyjezierzu k. Morynia odbędzie się kolejny maraton rowerowy pn. „Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB", rozgrywany w ramach cyklu zawodów Zachodniej Ligi MTB. Poza kategoriami obowiązującymi w ramach tego cyklu zawodów, uczestnicy będą mogli ścigać się w kategorii najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki z terenu powiatu gryfińskiego. Podobne kategorie są przygotowane dla mieszkańców gminy Moryń.

Trasa maratonu przebiega przez następujące miejscowości: Przyjezierze, Mirowo, Dolsko, Stare Objezierze, Nowe Objezierze, Żelichów stąd też szczególnie w tych miejscowościach zachęcamy do kibicowania uczestnikom zawodów. Jednocześnie należy liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w ruchu drogowym, ponieważ trasa zawodów w niektórych miejscach przebiega po drogach publicznych lub je przecina.

Trasa maratonu rowerowego wynosi 50 km, natomiast dla wszystkich chętnych jest przygotowany wariant krótszy liczący 18 km. Oczywiście każdy może zmierzyć się z dystansem 50 km, ale wszystkich, którzy nie czują się na siłach proponujemy rekreacyjny przejazd na krótszym dystansie. Szczególnie zachęcamy do udziału rodziców/opiekunów z dziećmi (ta kategoria jest wliczana do kategorii ZLMTB).

Organizator, dzięki wsparciu powiatu gryfińskiego i wielu sponsorów, przewidział wiele cennych nagród do rozlosowania wśród uczestników zawodów z obydwóch dystansów oraz wśród kibiców, którzy podczas imprezy będą mogli zostawić swoje losy i po zakończeniu zawodów wziąć udział w losowaniu nagród.
Uwaga! Tylko osobista obecność podczas losowania uprawnia do odebrania nagrody.

Opłaty startowe oraz szczegółowy regulamin zawodów – z którym należy się koniecznie zapoznać - znajduje się na stronie www.zlmtb.com 

info
Informacje - krótko

Rekrutacja - rok szkolny 2019/2020
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim

PITAX.PL łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony