W ramach współpracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie z 5 Pułkiem Inżynieryjnym w Szczecinie, już po raz dziewiąty odbył się Turniej Piłki Siatkowej. Jest to cykliczne przedsięwzięcie, mające na celu integrację środowisk służb mundurowych z klasami wojskowymi, prowadzonymi przez ZSP w Chojnie, a także propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu wśród młodzieży i dorosłych.

W tym roku do walki o Puchar Przechodni przystąpiło pięć drużyn, tj. obrońca tytułu sprzed roku – reprezentacja 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie oraz reprezentacje Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Gryfina, Nadleśnictwa Chojna, uczniów ZSP w Chojnie oraz drużyna nauczycieli  ZSP w  Chojnie.

Turniej rozegrano w dziesięciu meczach. Wszystkie drużyny miały szansę rozegrać ze sobą pojedynek. Po czterech godzinach zaciętych, pasjonujących starć, wyklarował się końcowy wynik.

Tak jak w roku ubiegłym niepokonani byli żołnierze z 5 Pułku Inżynieryjnego w Szczecinie, tym samym po raz kolejny broniąc tytułu zwycięzcy turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna uczniów ZSP w Chojnie, trzecie miejsce zajęła reprezentacja Nadleśnictwa Chojna. Czwarte miejsce wywalczyli strażacy z Gryfina, a na honorowym, piątym miejscu, uplasowali się gospodarze turnieju – nauczyciele ZSP w Chojnie. Puchar Przechodni zwycięzcom wręczyła dyrektor szkoły Adriana Salamończyk.

Cel turnieju został osiągnięty, wszystkie drużyny w przyjacielskiej atmosferze, ale z wielkim zapałem i pasją walczyły o trofeum i zwycięstwo. Zapewniły również, że za rok spotkają się podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji turnieju.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony