Od kilku dni samorządy, szkoły, organizacje sportowe, parafie, firmy i inne instytucje mogą rejestrować biegi, które odbędą się w weekend - Polska Biega - 18-20 maja br. Być może będzie to największa impreza sportu amatorskiego na świecie! Do uczestnictwa i organizowania biegów namawiają poniżej organizatorzy.

Szanowni Państwo!

Bez Was nie damy rady rozbiegać całej Polski. Zachęcamy: włączcie się do akcji!

 

Polska Biega to pomysł biegowych zapaleńców – Roberta Korzeniowskiego, mistrza olimpijskiego w chodzie, oraz Piotra Pacewicza i Wojciecha Staszewskiego – redaktorów „Gazety Wyborczej”. Sześć lat te mu zaproponowali, żeby w całej Polsce w jeden konkretny weekend zorganizować biegowe zawody i zachęcić uczniów, sąsiadów, rodziny, współpracowników do udziału. Bo bieganie to sposób na zdrowe, radosne życie.

W ubiegłym roku w akcji wzięło udział po nad 120 tys. biegaczy. Do milionowej rzeszy wciąż nam daleko. Milionowej? Czy to możliwe? Wszystko jest możliwe!

Przygotowanie lokalnej imprezy sportowej to okazja, by zrobić coś wspólnymi siłami. Przemyśleć, omówić szczegóły, podzielić odpowiedzialność, cieszyć się z sukcesu. Każdy może wykorzystać swoje talenty.

Włączcie się i zorganizujcie bieg w weekend 18-20 ma ja 2012 r. Na miarę Waszych możliwości. Najważniejsze, by wzięło w nim udział jak najwięcej osób.

Prosimy:

-zapoznajcie się z regulaminem akcji i „Poradnikiem organizatora” na Polskabiega.pl;

-przygotujcie trasę – dystans nie powinien być dłuższy niż6 km, można też zorganizować kilka biegów z podziałem na kategorie wiekowe; bieg musi być bezpłatny;

-zarejestrujcie się na Polskabiega.pl, dokładnie opiszcie zawody, podajcie dane koordynatora;

-zadbajcie o dokumentację biegu – na zdjęcia, wyniki, wideo czekamy po biegowym weekendzie. Po każemy je na Polskabiega.pl.

Możecie liczyć na medialne wsparcie „Gazety Wyborczej” oraz Radia Złote Przeboje i Sport.pl, naszych patronów medialnych. Dokładne informacje o organizatorach biegów, opisy Waszych zawodów oraz zdjęcia znajdą się w serwisie Polska biega.pl.

Wszyscy organizatorzy dostaną dyplomy za udział w akcji. Niech będzie to dowód na Wasze zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia.

Jeśli mają Państwo pytania, sugestie, jesteśmy do dyspozycji.

Z biegowymi pozdrowieniami

Zespół Polska Biega

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony