Serdecznie zachęcamy: włączcie się do akcji Lider Animator i zgłoście pomysły na skuteczną promocję sportu. Imprezie patronuje Ministerstwo zdrowia oraz sportu i turystyki. Akcję promuje „Gazeta Wyborcza”. W takich imprezach jak „Polska Biega” i „Polska na Rowery” co roku biorą udział setki tysięcy uczestników. Imprezy sportowe organizują kluby, szkoły, parafie, samorządy lokalne, zakłady karne i domy poprawcze.

Jeśli ty także promujesz albo chcesz promować aktywność fizyczną wśród Polaków, weź udział w konkursie Coca-Coli Lider Animator. Nagrodą w konkursie dla najlepszych animatorów aktywności fizycznej jest finansowe wsparcie ich projektów. Granty w wysokości od 10 do 15 tys. złotych dostaną autorzy 15 najlepszych prac. Co zrobić, by zdobyć te pieniądze? Przede wszystkim trzeba być osobą pełnoletnią, napisać projekt aktywności fizycznej i wykonać jego prezentację. Projekt może dotyczyć dowolnej dyscypliny sportu, ale musi być realizowany na rzecz placówki oświatowej, wychowawczej albo jednostek samorządu terytorialnego. Od 16 kwietnia od 15 lipca projekt trzeba zarejestrować na stronie internetowej konkursu www.lideranimator.pl

Największe szanse na uznanie mają autorzy prac uwzględniających zdrowotne i wychowawcze wartości sportu, angażujących jak największą liczbę uczestników, w tym także osób mniej sprawnych fizycznie i stawiających na nowatorskie rozwiązania. Dodatkowe pytania można kierować pod e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony