W dniach 19-25 lipca w Wieliczce odbyła się 18. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów Młodszych (15-16 lat) Kobiet i Mężczyzn jest to ranking Mistrzostw Polski w boksie, aby wystartować na tej imprezie zawodnicy muszą przejść eliminacje w swoich okręgach. Do Mistrzostw Polski z chojeńskiego Klubu Bokserskiego GARDA awansowały trzy osoby: Justyna Pietras 57kg, Eryk Giermak 63kg i Oskar Mróz +80kg. Złoty medal i tytuł Mistrzyni Kraju zdobyła Justyna Pietras, która w półfinale pokonała zawodniczkę z Ostrowa Świętokrzyskiego, a w finale Anne Sondej z Katowic.

Na olimpiadzie przebywał trener kadry Narodowej Marek Węgierski który powołał do kadry Justynę na Mistrzostwa Europy (4-11.11.2012 Cetniewo). 17 sierpnia wyjeżdża na zgrupowanie kadry do Karpacza.
Złoto i tytuł Mistrza Polski zdobyły Eryk Giermak w wadze 63kg, który pokonał swoich przeciwników: Czubkowski Piotr z Warszawy wytrzymał zaledwie 75 sekund I rundy, Michał Maksymilian nie wyszedł do półfinału ( w maju w Łodzi przegrał z Erykiem w I rundzie) z powodu prawdopodobnie kontuzji, w finale Konsek Sebastian ze Śląska przetrwał III rundy i ani razu nie stworzył zagrożenia dla Eryka.
Oskar Mróz zasłużył na wielkie brawa za sam awans do najlepszej ósemki w wadze ciężkiej w Polsce. Trenuje zaledwie 1,5 roku a już osiągnął tak duży sukces, do brązowego medalu zabrakło doświadczenia i obycia w ringu ale w przyszłym roku powinien zdobyć medal jeśli nadal będzie ciężko pracował to sukces przyjdzie z czasem.info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony