W miejscowości Olaine na Łotwie, w dniach 20.09-23.09.2012 r. odbył się międzynarodowy turniej bokserski. Przyjechali zawodnicy z Rosji, Litwy, Estoni, Białorusi, Łotwy i Polski. W wadze do 63 kg Eryk Giermak i Oskar Mróz +80 kg pokonali wszystkich przeciwników i stanęli na najwyższym stopniu. Eryk w półfinale zwyciężył vice mistrza Litwy Artioma Masiana, a w finale Rosjanina Alekseja Burdonosa. Oskar pokonał w półfinale Łotysza Eduardsa Volkovsa, a w finale gospodarza Eriksa Bronskovsa.

 

 


Justyna Pietras startowała na międzynarodowych Mistrzostwach Śląska w Gliwicach w dniach 19-22.09.2012. W półfinale pokonała Ukrainkę stosunkiem punktów 4:1. W finale przegrała na punkty z zawodniczką ze Szczecina, zajmując drugie miejsce.

Chojeńscy bokserzy zdominowali IX Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jerzego Adamskiego w Bydgoszczy. Turniej odbył się w dniach 18-30.09.2012 r. Uczestniczyli w nim zawodnicy z Łotwy, Litwy, Czech i Polski.

Eryk Giermak wystartował w kategorii do 66 kg. W półfinale pokonał w drugiej rundzie brązowego medalistę Mistrzostw Polski. W finale Eryk zmierzył się z Mistrzem Czech Bogusławem Kockiem. Walka była jednostronnym pojedynkiem, w którym Giermak górował szybkością i siłą ciosu. Eryk w tym dniu był nie do zatrzymania.

Kolejne ważne doświadczenie zdobył Oskar Mróz, który w wadze ciężkiej pokonał Mistrza Łotwy oraz uczestnika Mistrzostw Europy Artioma Savdona. Oskar jest już przygotowywany na Mistrzostwa Polski w 2013 roku. Wraz z Erykiem są rocznikiem młodszym i muszą walczyć o rok starszymi, ale w przyszłym roku to oni będą starszym rocznikiem w juniorach młodszych.

Eryk przygotowuje się na Mistrzostwa Świata i Europy w 2013 roku, a także ma ustalony cykl treningowy do 2016 roku, czyli do Igrzysk Olimpijskich w Brazylii. 

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony