Najlepsi "Górale" już po drugim rzucie Grand Prix. Forma najlepszych szybko rośnie a został jeszcze tylko jeden rzut do zakończenia XIV edycji Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich. Bieganie po gryfińskiej “Górce Miłości”, chociaż bardzo wymagające, gdzie o sukcesie decyduje odpowiedni poziom przygotowania fizycznego i psychicznego, nadal cieszy się sporą popularnością.

Podobnie jak przy pierwszym rzucie pogoda okazała się łaskawa, było stosunkowo ciepło, bezwietrznie chociaż zapowiadało się nieco gorzej i tylko ta trasa wciąż ta sam, czyli pod górkę i z górki, pod górkę... W zawodach wystartowało 114 zawodników i zawodniczek także spoza powiatu (Myślibórz, Pyrzyce, Szczecin). Są zawodnicy, którzy odnieśli już drugie zwycięstwo w swoich kategoriach, co zdecydowanie przybliża ich do końcowego sukcesu (Marcelina Osińska i Bartek Zakrzewski - kategoria I, Daniel Wermuth - kategoria II, Nikola Boroń - kategoria III, Eliza Lenartowicz - Kategoria IV, Paweł Pankratow - kategoria V, Nikolina Szurgocińska - kategoria VI). Podczas trzeciego rzutu GP, który odbędzie się dopiero po zimowych feriach 16 lutego, zapowiada się sporo walki, bo w niektórych przypadkach brak jest zdecydowanego lidera. Jest jeszcze sporo czasu na szlifowanie formy i przygotowanie się do ostatecznej rozgrywki. Oprócz sportowej rywalizacji powodzeniem cieszyły się, dzięki hojności sponsorów, przygotowane przez organizatorów ciepłe hot-dogi. 

Zawody zostały dofinansowane ze środków Powiatu Gryfińskiego oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra.

źródło: MOS Gryfino

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony