Brzmienie Ósemki to impreza cykliczna promująca młodych gryfińskich muzyków. Czwarta edycja imprezy odbędzie się 19 października 2013 roku o godzinie 17.00.

BILETY W CENIE 15,00 ZŁ JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY w gryfińskim Centrum Informacji Turystycznej. W dniu koncertu cena biletu: 20,00 zł

Na stronie Koncertomanii www.koncertomania.pl/konkurs-brzmienie-osemki-gryfino-edycja4-2013-konkurs.html odbywa się konkurs, w którym można wygrać wejściówki na czwartą edycję Brzmienia Ósemki.

 

Podczas tej edycji koncertu zagrają następujące zespoły z Gryfina:

HEADBREAKER (zespół powstał w 2011 z inicjatywy gitarzysty Jerzego Arensa oraz wokalisty i basisty Artura Ziemby, który niedawno odstąpił instrument Łukaszowi Trocinowi. Po krótkim czasie do drużyny dołączył drugi gitarzysta Szymon Olszański i zaczęły się długie poszukiwania perkusisty. Aktualnie tą funkcje pełni nowy garowy Damian Wurszt, który na Brzmieniu Ósemki zagra swój pierwszy koncert z zespołem. HeadBreaker gra muzykę z gatunku Thrash, Heavy i Metalcore'u, czerpiąc inspiracje z wielu polskich i zagranicznych grup. Zespół został stworzony by pokazać własny pogląd na muzykę i styl jaki reprezentuje.)

POZYTYW ("Jesteśmy ekipą pozytywnych ludzi i taką też muzykę tworzymy. Pragniemy Was nią zarazić. Optymistyczne rytmy to nasza miłość, dlatego też świetnie czujemy się razem i wspólnie przebywamy muzyczną drogę.")

UNLOCK (Unlock to zespół rockowy założony w sierpniu 2013 roku, w jego skład wchodzą: Ziuta Szumna (wokal), Jędrek Juszczak (gitara), Marcin Obremski (gitara), Robert Lachendro (bas) i Gosia Wojciechowska (perkusja). Grupa zawiązała się niedawno i aktualnie skupia się na intensywnych próbach, aby stworzyć swój premierowy materiał, który ma nadzieję niebawem przedstawić szerszej publiczności).

Gwiazdami tej edycji koncertu będą:
HOPE z Poznania i HURT z Wrocławia.

 


Źródło: www.gdk.com

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony