Otwarcie wystawy „Światowy Design” uświetni Teatr Tańca Ego vu z Gryfina. Impreza odbędzie się 9 marca 2012 o godz. 17.30 w Klubie XIII Muz w Szczecinie. Wystawa będzie prezentować oryginały eksponatów współczesnej sztuki użytkowej sprowadzone z różnych zakątków świata. Eksponaty te, to swoisty dekalog dla wszystkich zainteresowanych design'em, są to przedmioty wyznaczające światowe trendy, pobudzające wyobraźnię, jak również funkcjonujące w zwykłej codzienności.


Przypomnijmy, że Teatr Tańca Ego Vu jest tegorocznym laureatem nagrody Wodnika w kategorii „lider współpracy międzynarodowej”, a statuetkę odbierała Eliza Hołubowska (na zdjęciu).

Design Festival 2012 - edycja dziecięca to pierwszy festiwal designu w Szczecinie i jednocześnie pierwszy festiwal w Polsce przybliżający tę tematykę dzieciom. Organizatorzy stawiają sobie za cel oswoić uczestników festiwalu z pojęciem designu. W tym celu stworzą przestrzeń do wspólnego doświadczania tego, czym design jest. Na festiwal zostaną sprowadzone eksponaty współczesnej sztuki użytkowej, plakaty i ilustracje artystów pochodzących z Polski i zagranicy. Będzie także stworzona przestrzeń dla instalacji artystycznej i videoperformance. Wystawom będą towarzyszyły spotkania autorskie oraz dyskusje podzielone na dwie części: pierwsza część kierowana do dzieci, druga - do dorosłych.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony