Gryfiński artysta Tadek Wasilewski nie zwalnia tempa. Na początku kwietnia zaplanowane zostało spotkanie z przedstawicielami Polonii w „Karczmie” przy Polish Millenium House w Birmingham, w Wielkiej Brytanii. Natomiast w połowie kwietnia Wasilewski zaprasza do Międzynarodowego Centrum Kultury w Międzyzdrojach, gdzie odbędzie się otwarcie wystawy prac z cyklu „fantazje architektoniczne”, połączone z promocją najnowszej płyty „Jestem”. W maju kolejnym przystankiem Tadka będzie miejscowość Rossow w Niemczech.

Tu również zaplanowano otwarcie wystawy i wokalno-instrumentalny występ. Tegoroczne Dni Chojny rozpoczną się otwarciem w ratuszu wystawy Tadka Wasilewskiego, a potem nastąpi solowy koncert w plenerze. 21 lipca nie lada gratka - występ podczas  XV jubileuszowego Western Pikniku w Sułominie koło Wolina.

-Od 11 lat jestem stałym bywalcem tamtejszej sceny i udział w tak doborowym towarzystwie z udziałem artystów z kraju i zagranicy przyjąłem z ogromną radością - dodaje Tadek Wasilewski.

Artystyczne wakacje zakończą się nad polskim morzem. Odwiedziny Rewala, Niechorza, Pobierowa, czy Pogorzelicy to już kilkuletnia  tradycja. O planach na wiosnę i lato br. informuje strona Tadka Wasilewskiego www.tadekwasilewski.eu
 

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony