Podczas Wojewódzkich Eliminacji Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 13 i 14 kwietnia br. młodzi recytatorzy pracujący pod okiem Doroty Krutelewicz-Sobieralskiej zdobyli tytuł laureata w grupie najmłodszej i wywalczyli II miejsce w grupie starszej. Na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w konkursie wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna. W tegorocznym finale Małego Konkursu Recytatorskiego wzięło udział 72 najlepszych recytatorów z województwa zachodniopomorskiego, wyłonionych wcześniej z eliminacji na szczeblu powiatowym.

Uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe: kl. I-III szkół podstawowych, kl. IV-VI szkół podstawowych i gimnazjum, walczyli o tytuł laureata oraz drugie i trzecie nagrody. W sobotnim konkursie Gryfiński Dom Kultury reprezentowali: Łucja Mikulska, Nel Tarczyńska i Kacper Mykietyn - wszyscy z Dziecięcej Pracowni Teatru i recytacji prowadzonej przez instruktor Dorotę Krutelewicz-Sobieralską. Nel Tarczyńska zdobyła tytuł laureata, co oznacza, że uznano ją za najlepszą recytatorkę w województwie w kategorii klas I-III, natomiast Kacper Mykietyn wywalczył II nagrodę w kategorii klas IV-VI. Oboje zostali zakwalifikowani do udziału w Ogólnopolskim Finale Małego Konkursu Recytatorskiego w Starachowicach.

Uczestnicy konkursu (od lewej: Nel Tarczyńska, Łucja Mikulska, Kacper Mykietyn) wraz z instruktorem - Dorotą Krutelewicz-Sobieralską.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony