To stanie się chyba tradycją, że w czerwcu „Teatr na patyku” działający przy Międzynarodowym Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach  zaprasza na swoje premierowe przedstawienia. 17 czerwca 2012 roku premierę miał spektakl „ Krawiec Niteczka” wg opowiadania Kornela Makuszyńskiego, scenariusz napisała instruktorka Violina Janiszewska.

W spektaklu udział wzięli: Ewa Kotowicz, Julia Powroźnik, Małgorzata Markiewicz, Wiktoria Biało, Jagoda Sokół, Sylwia Adamczewska, Jonasz Janiszewski, Gabriela Torłop, Martyna Węgrzyńska, Marcelina Malik, Marcelina Kłonowska, Izabela Stróżyk, Izabela Skąpska.

Na widowni pojawili się zaproszeni goście i osoby, które po porostu chciały niedzielne popołudnie spędzić z „Teatrem na patyku”. Najbardziej ten występ przeżywali jednak bliscy młodych aktorów. Licznie przybyłe mamy, tatusiowie, babcie, ciocie. Ich opinie były też dla zespołu niezwykle cenne. Cieszy więc fakt, że widzowie byli spektaklem zachwyceni, zdumieni rozmachem przedstawienia i scenografii, barwnością kostiumów i przede wszystkim profesjonalną grą aktorską.

To był prawdziwy spektakl mówili. Macie talent aktorski. Brawo! Premiera „ Krawca Niteczki” była jednocześnie oficjalnym zakończeniem roku teatralnego. Aktorzy otrzymali dyplomy, notesy na kolejne scenariusze i podziękowania od instruktorki. Rodzice wzruszeni dziękowali zarówno aktorom, jak i prowadzącej grupę  Violinie Janiszewskiej. To  kolejny niezwykły dzień w historii „Teatru na patyku”.

Fotogaleria

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony