Od 17-19 czerwca ruszają w Kołbaczu warsztaty teatralne dla młodzieży prowadzone przez aktorów Teatru Krzyk z Maszewa. Organizatorzy spodziewają się dużej dawki teatralnej energii, pamiętając zeszłoroczne działania Krzyku w Kołbaczu - w tym świetny happening z licytacją starej zabytkowej szkoły oraz sekwencję poświęconą pamięci o przesiedleniach, która rozgrywała się na dawnej rampie kolejowej gospodarstwa rolnego. Podobnie jak rok temu, warsztaty mają zakończyć się pokazem teatralnym przygotowanym przez młodzież wraz z aktorami.

W trakcie warsztatów, we wtorek 18 czerwca o godz. 18. odbędzie się spektakl Teatru Krzyk pt. "Wydech". Będzie to mocna teatralna wypowiedź o ojcostwie i zagubionych relacjach Dziecko - Ojciec, dygresja o ciągłej nieobecności Ojca, a także rzecz o sieci, która zastępuje realne relacje. Na spektakl wstęp jest wolny.

Warsztaty organizowane są przez stowarzyszenie Spichlerz Sztuki wspólnie z Zespołem Szkół w Kołbaczu, a finansowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie. Jest to trzecia edycja warsztatowych działań dla młodzieży z Gminy Stare Czarnowo. Zainicjowane zostały w 2011 r. warsztatami filmowymi realizowanymi przez animatorów Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "Ę", w ramach, których powstał film dokumentalny o lokalnych bohaterach małej społeczności.

szczegóły na: www.spichlerz-sztuki.pl
info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony