Dla tych, którzy czują jeszcze niedosyt lub po prostu tęsknotę za Gryfińskim Festiwalem Miejsc i Podróży „Włóczykij” jest nowa propozycja. Stowarzyszenie Republika Międzyodrza zaprasza na inaugurację swojej kolejnej cyklicznej imprezy pod tytułem „Krajobraz bez granic”. Impreza to comiesięczne spotkania z podróżnikami, reportażystami, regionalistami, ekspertami zajmującymi się tematyką polityczną, społeczną i kulturalną wybranych regionów świata.

Cykl odbywa się pod patronatem Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży „Włóczykij". Spotkanie pierwsze  zaplanowano już na 2 kwietnia (poniedziałek) o godz. 20 w Pubie u Suszka przy ul. Szczecińska 7 w Gryfinie. Gościem pierwszej edycji będzie znany już gryfińskiej publiczności globtroter Jerzy Arsoba. Temat spotkania będzie „Nowa Zelandia - zakochać się na końcu świata". Cena biletu wynosi 5 zł. Ilość miejsc limitowana. Przedsprzedaż biletów w Pubie u Suszka.


Jerzy Arsoba - podróżnik, fotograf, operator kamery, organizator alternatywnej turystyki, imał się jeszcze kilkunastu innych profesji. Na podróżowanie zapadł poważnie daaaawno temu... i ma nadzieję - nieuleczalnie.

 

Jerzy Arsoba dotarł tym razem tam, gdzie ludzie chodzą do góry nogami ;-)

 
 

Kraina, do której z Polski jest najdalej, niezależnie czy wyruszymy na wschód, zachód, północ czy południe! Zapragnął włóczykij zobaczyć na własne oczy, co takiego niezwykłego jest w miejscu, gdzie powstawały obrazy do "Władcy pierścieni" i "Avatara". Przybył, zobaczył i zakochał się.

 
 

Podróżnik ze Szczecina przebył 4 tys. km po Nowej Zelandii.

 
 

Wyprawa Arsoba po Australii i Nowej Zelandii trwała 4 miesiące. Przywiózł barwny zbiór wrażeń i cudów natury zaklętych w fotografiach. 
info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony