Czworo uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu gryfińskiego zostało wyróżnionych podczas XXXIII sesji Rady Powiatu stypendiami za wybitne wyniki w nauce. Listy gratulacyjne od przewodniczącej rady, Gabrieli Kotowicz oraz wiceprzewodniczących: Alicji Kordylasińskiej i Henryka Kaczmara odebrali: Paulina Poklepa, Kamila Leśniak, Marek Lis oraz Mikołaj Gajowski.

 

Paulina Poklepa, uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatycznym w Zespole Szkół Ponadgimna-zjalnych nr 2 w Gryfinie. Jest osobą ambitną, pracowitą i koleżeńską.  Chętnie bierze udział w różnego rodzaju konkursach matematycznych. Lubi czytać książki, rysować i jeździć na rowerze. W przyszłości chciałaby studiować finanse i rachunkowość.
Średnia ocen: 5,0

Kamila Leśniak, uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu językowo-dziennikarskim w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie. Pasjonuje się sportem, muzyką i historią. Reprezentowała szkołę w licznych konkursach. Skromność, wesołe usposobienie i pomocna dłoń – to główne cechy jej charakteru. Aktywnie włącza się w życie szkoły i klasy, z którą razem kręcą filmy promujące szkołę. Uczestniczy w  projekcie „2014! Młodzi dla wolności”. W przyszłości zamierza studiować psychologię.
Średnia ocen: 5,0

Marek Lis, uczeń klasy IV Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie. Zaangażowany w życie szkoły. Jest osobą ambitną oraz pewną siebie. Jego motto: „Wiara w siebie gwarancją wygranej”. Lubi zdobywać postawione sobie cele oraz zawsze wierzy w cel, który sobie wyznacza. U innych ceni szczerość, przyjaźń i konsekwencję w działaniu. Interesuje się Informatyką i z nią wiąże swoją przyszłość.
Średnia ocen: 5,0


Mikołaj Gajowski, uczeń klasy I Liceum Ogólnokształcącego o profilu matematyczno-ekonomicznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnie. Ambitny, pracowity  i odpowiedzialny. Należy do szkolnego klubu europejskiego Douzelage. Brał udział w wielu konkursach m.in. „Mój region – moja ojczyzna”, „Alfik matematyczny”, w VI Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego oraz w Zachodniopomorskim Konkursie Wiedzy o Podatkach. W przyszłości zamierza studiować na Akademii Morskiej w Szczecinie.
Średnia ocen: 5,0


info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony