Z ciekawym apelem wystąpiła Rada Rodziców Zespołu Szkół w Gryfinie przy ul. Iwaszkiewicza 70. Otóż przyjemne z pożytecznym proponują połączyć poprzez realizację poniższego apelu:

Jeśli twoja szafa pełna jest ubrań nienoszonych, zapomnianych, tych które Ci się znudziły lub których nigdy nie miałaś odwagi, okazji bądź ochoty założyć - to zapraszamy cię na „Wielkie Szafari”, czyli wymianę ubrań i dodatków (biżuteria, dodatki, kosmetyki, torebki itp.).

Tutaj wymienisz swój za ciasny sweterek na cudną sukienkę, kupioną na tylko jedną okazję, a bluzeczka od teściowej wreszcie znajdzie odpowiednią dla siebie osobę … Wymiana przebiega w formie bezgotówkowej lub za symboliczną opłatą. Ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie.

Wszystkie panie zapraszamy na bezpłatne porady doboru kroju ubrań do typu sylwetki, których będzie udzielać Justyna Siwek (matura ze Studia wizażu, stylizacji i kosmetyki) - „Truskawkowe Pole” w Gryfinie.

„Wielkie Szafari” odbędzie się 16 marca 2012 r. o godz. 18. w auli Zespołu Szkół w Gryfinie przy ul. Iwaszkiewicza 70. Wstęp – 5zł, w cenie biletu kawa i herbata. Zapraszamy tylko osoby pełnoletnie. Dochód z biletów wstępu i dobrowolnych darowizn zasili konto Rady Rodziców Zespołu Szkół w Gryfinie.

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony