Już w najbliższą sobotę, 7 września zapraszamy na gryfińskie nabrzeże, gdzie od godz. 13.00 będziemy wspólnie bawić się na Festynie rodzinnym nad Odrą. Organizatorzy imprezy: Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie, Zachodniopomorski Szlak Żeglarski, Energopol, Gryfiński Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanowali wiele atrakcji.

 

Od godziny 13.00 na scenie umieszczonej w południowej części nabrzeża zaprezentują się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz gryfińskie przedszkolaki. Następnie zobaczymy dziecięcy zespół wokalny Smyki i zespół taneczny Arkan Country ze Świetlicy Wiejskiej Zagroda w Daleszewie oraz posłuchamy Zakładowej Orkiestry Dętej PGE Zespołu Elektrowni Dolna Odra. Oczywiście na scenie nie zabraknie także występów młodych artystów z Gryfińskiego Domu Kultury. Zaprezentują się: zespół wokalny Cantare, zespół taneczny Step by Step, Teatr Tańca Ego Vu oraz Grupa SB. Od godziny 18.00 posłuchamy muzyki szantowej, a na koniec zagra zespół Żuki. Festyn zakończy się pokazem fajerwerków oraz projekcją filmu "Rejs".

W tym dniu, na całej długości nabrzeża zostaną ustawione liczne stoiska zarówno gastronomiczne jak i handlowe. Nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci, w programie jest także Narodowe Czytanie dzieł Aleksandra Fredry oraz rejsy wycieczkowe statkiem "Dziewanna". Zaprezentują się między innymi Warsztaty Terapii Zajęciowej z Gryfina, Towarzystwo Miłośników Historii Ziemi Gryfińskiej z wystawą fotograficzną prezentującą wygląd nabrzeża na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat oraz Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie.

Festyn połączony jest ze zlotem jachtów motorowych, które zacumują przy gryfińskim nabrzeżu.


info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony