Hanna Stołowska, mgr farmacji z Chojny została Aniołem Farmacji – najbardziej prestiżowej nagrody w branży medycznej. 20 marca 2017 r. odbyło wielkie święto polskich farmaceutów i lekarzy. Na uroczystej gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie, zostały przyznane prestiżowe nagrody „Anioły farmacji i medycyny" za rok 2016. Gala była połączona z wielkim widowiskiem artystycznym i występem gwiazdy opery światowej Małgorzaty Walewskiej. Była to już piąta, jubileuszowa edycja nagrody. To jedyna taka nagroda społeczna, do której nominują pacjenci, kierując się przede wszystkim oceną postawy farmaceuty i lekarza wobec chorego.

W tym roku nominowano 100 farmaceutów i 100 lekarzy spośród 5000 zgłoszonych przez pacjentów. Zostało oddanych 140 tysięcy głosów pacjentów z całej Polski.

Zadaniem konkursowym nominowanych było napisanie pracy z zakresu ponadstandardowej opieki farmaceutycznej i medycznej. Na jej podstawie, laureatów konkursu - 10 farmaceutów i 10 lekarzy - wyłoniła Kapituła Honorowa Nagrody pod przewodnictwem prof. dr hab. Jerzego Woy-Wojciechowskiego. Ponadto w kapitule Fundacji zasiadły wybitne osobistości ze świata publicznego, uznane autorytety społeczne m.in. prof. dr hab. n. med. Witold Zatoński, prof. dr hab. n. farm. Jerzy Pluta, Krystyna Kofta, Katarzyna Miller oraz pomysłodawca nagrody – Adam Górczyński, redaktor naczelny i prezes „Mody na Zdrowie", gazety dostępnej w każdej dobrej aptece.

Pani mgr Hanna Stołowska otrzymała złotego Anioła Farmacji, dzięki uznaniu przede wszystkim swoich pacjentów, którym serdecznie dziękuje za głosy.

Statuetka Anioła Farmacji zdobi teraz Aptekę Rodzinną przy ul. Piastów 8 (obok kantoru KIM) w Chojnie.

info
Informacje - krótko

Rekrutacja - rok szkolny 2019/2020
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim

PITAX.PL łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony