Informacje

Data: 4.11.2017, godz. 18:00
Miejsce: Gryfiński Dom Kultury
 
W sobotę 4 listopada 2017 r. w Gryfińskim Domu Kultury (ul. Szczecińska 17) odbędzie się siódma edycja wydarzenia muzycznego Brzmienie Ósemki. Podczas imprezy wystąpią gryfińskie zespoły Basileus i Sfera. Gwiazdą Brzmienia Ósemki będzie legenda polskiego rocka zespół Big Cyc. Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.
Brzmienie Ósemki to projekt promujący młode zespoły muzyczne mające próby w Gryfińskim Domu Kultury w legendarnej już sali prób numer osiem - w której swoją karierę rozpoczynały takie zespoły jak HEY.
 
Bilety na wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od środy 18 października w sekretariacie GDK w godzinach 8-17 (tel. 91 416 25 20). W przedsprzedaży cena biletu wynosi 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.
 
BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo -rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę.
Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów ( "Berlin Zachodni" , "Makumba" , "Rudy się żeni") i niezapomnianych płyt ("Z partyjnym pozdrowieniem " , "Wojna plemników" , "Moherowe berety") od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość.
Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów , po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. Obok takich hitów jak "Świat według Kiepskich", czy "Każdy facet to świnia", pojawią się również piosenki z kontrowersyjnego albumu "Czarne słońce narodu". Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!
BIG CYC zagra w składzie :
Dżej Dżej - bass wokal
Dżery - bęben
Piękny Roman - gitara
Skiba - atrakcja wieczoru
oraz
Gadak - klawisze
Maras - gitara
 
Źródło: www.gdk.com.pl 
info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony