Informacje

12. edycja rajdu na orientację Włóczykij Trip Extreme odbędzie się na terenie powiatu gryfińskiego oraz obszarach z nim sąsiadujących w nocy z soboty 2 marca na niedzielę 3 marca 2019 r. Dla uczestników zawodów lub też tych, którzy nie startują, ale identyfikują się z rajdem, przygotowana została limitowana edycja koszulek z długim rękawem oraz kominów. Jest to opcja dodatkowo płatna.

Ubrania przygotowane zostaną przez firmę ATTIQ, która przygotuje też indywidualny dla zawodów projekt graficzny w kolorach żółto-czarnych, oczywiście z logo rajdu.

Dane:
1. Koszulka z długim rękawem (wersja męska i damska)

- właściwości oddychające, szybkoschnące
- przyjemny w dotyku poliester (przypomina bawełnę)
- trwały, niespierający zadruk
- rozmiar uniwersalny (dorośli)
- wysokość 49 cm, szerokość 24 cm x2
- skład 100% poliester
- gramatura 125 g/m2

Cena 30 zł/szt.

Zamówienia prosimy składać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tam też wszelkie szczegóły.

Zapisy na zawody już zostały uruchomione poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronach:
WPISOWE: 40,00 zł

W rajdzie chodzi w ich o to, aby w jak najkrótszym czasie pokonać trasę o długości 25 km i 50 km zaliczając po drodze jak najwięcej punktów kontrolnych. Dla najlepszych trzech zawodników z każdego dystansu przewidziane zostały nagrody finansowe:
- na dystansie 50 km: I miejsce - 1000 zł, II miejsce - 500 zł, III miejsce - 300 zł,
- na dystansie 25 km: I miejsce - 800 zł, II miejsce - 300 zł, III miejsce - 200 zł