Szczeciński Inkubator Kultury zaprasza przedstawicieli sektora pozarządowego do uczestnictwa w XVII edycji Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami”.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2018 r. na Jasnych Błoniach w godz. 11 – 18. Wielki Piknik Pasji, pokazuje siłę organizacji pozarządowych i jest wielkim świętem III sektora. Jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania działalności swojej organizacji oraz wzajemnego poznania się.

Można zgłosić swoją organizację do uczestnictwa w spotkaniu, aby: przedstawić swoją działalność na stoisku wystawienniczym, zorganizować wystawę, warsztaty lub inną aktywność na terenie zielonym, oraz zaprezentować pokaz artystyczny na scenie Amfiteatru im. III sektora. Organizacje zainteresowane udziałem w XVII Szczecińskim Spotkaniu Pod Platanem mogą zgłaszać się do Biura Organizacyjnego w terminie do 11 maja 2018 r.
- poczta na adres: Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin;
- pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://platany.szczecin.pl/.

info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony