22 grudnia w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Chojnie już od samego rana można było poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W auli szkolnej zebrała się cała społeczność ośrodka, powitano zaproszonych gości – księdza kanonika Tomasza Zaklukiewicza z Parafii Świętej Trójcy w Chojnie, starostę gryfińskiego Wojciecha Konarskiego, sekretarza powiatu Barbarę Rawecką, członka zarządu powiatu Henryka Kaczmara oraz licznie przybyłych rodziców.

Dyrektor Edward Piotrowski złożył wszystkim zebranym życzenia radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzenia w imieniu zarządu powiatu oraz własnym złożył starosta Wojciech Konarski.

Jak co roku koło teatralne przedstawiło piękną inscenizację jasełek o narodzeniu Bożego Dzieciątka. Następnie uczniowie poszczególnych klas zaśpiewali wybrane przez siebie kolędy. Na zakończenie tej części uroczystości kolędę "Do szopy, hej pasterze" zaśpiewali wszyscy pracownicy ośrodka.

Po zakończeniu wspólnego kolędowania wszyscy zebrani zgromadzili się przy wigilijnym stole w stołówce ośrodka. Wspólna modlitwa i przełamanie się opłatkiem wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

info
Oświata
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony