7 lutego 2018 r. w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbyła się wspaniała zabawa karnawałowo-walentynkowa z udziałem wszystkich uczniów i nauczycieli placówki. Jak co roku nauczyciele przygotowali szereg atrakcji aby ten dzień był pełen wrażeń, uśmiechu a przede wszystkim super zabawy.

Pani A. Ogrenicz zaprosiła wszystkich zebranych na korytarzu i świetlicy szkolnej do wspólnych tańców i konkursów przygotowanych na tą okazję.

Wiele radości sprawiła uczniom zabawa  w rzucanie śnieżkami do celu, przekładanie kostek lodu z miski do miski, zabawa „Podaj dalej” w której przekazywali sobie kapelusz czy zabawa „uciekające balony”. Konkursy były przeplatane przerywnikami muzycznymi, gdzie można było potańczyć w rytm przebojów disco polo i nie tylko. Imprezę zaakcentowały też zabawy o charakterze walentynkowym, było wiele czerwonych serc, którymi obdarowywali się uczniowie, losowali też imiona swoich przyszłych sympatii czy to w cukierkach, czy też przekuwając wielkie serce z imionami uczniów. Był także konkurs na najciekawszy przebranie balu karnawałowego oraz na najlepszego tancerza. Po tak udanej i pełnej pozytywnych wrażeń zabawie uczniowie i nauczyciele rozeszli się do klas na słodki poczęstunek.

Źródło: ZSS w Nowym Czarnowie

info
Oświata
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony