22 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz hymnu szkoły. Następnie uczniowie przedstawili część artystyczną, w której zaśpiewali radosne piosenki o wakacjach oraz o swoich starszych kolegach, którzy opuszczają mury  szkoły.

 

Były również wiersze, które wprowadzały w uroczysty nastrój pożegnania.

W drugiej części apelu nastąpiło pożegnanie absolwentów. Młodsi koledzy życzyli im pomyślności i sukcesów w kolejnym etapie życia, który właśnie się rozpoczyna. Absolwenci klas trzecich po raz ostatni podziękowali wychowawcom, nauczycielom, rodzicom oraz kolegom za troskę cierpliwość oraz za piękne chwile spędzone w szkole.

Dyrektor Małgorzata Wakuluk wraz z wychowawcami klas wręczyła dyplomy, świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i listy pochwalne za wysokie wyniki w nauce, aktywność społeczną i godne reprezentowanie szkoły. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice, którzy przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Wyróżniono także rodziców za zaangażowanie i współpracę ze szkołą.

Wyróżniono również uczniów klas młodszych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor, która życzyła wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek: słodycze, za które serdecznie dziękujemy sponsorowi oraz lody.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom i wychowawcom, którzy pomogli zorganizować uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy dyrektor Domu Pomocy Społecznej za udostępnienie sali wielofunkcyjnej na  apel.

Źródło: ZSS Nowe Czarnowo

info
Oświata
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony