W tym roku Mikołaj przybył do Nowego Czarnowa odrobinę wcześniej... Dlatego, 5 grudnia o godzinie 10:00 uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie wraz z nauczycielami, wolontariuszami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie oraz zaproszonymi gośćmi, uczniami klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie, barwnym korowodem ruszyli spod budynku szkoły w poszukiwaniu Mikołaja.

Wytyczony szlak zaprowadził wszystkich do Krzywego Lasu, gdzie Mikołaj już czekał. Po radosnym i słodkim powitaniu cała ekipa dotarła na salę wielofunkcyjną Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, gdzie odbyła się zabawa mikołajkowa. Wszyscy świetnie się bawili, były piosenki, tańce, słodkie upominki i pyszny poczęstunek. Zabawa trwała jeszcze długo po tym, jak Mikołaj udał się w dalszą drogę, w odwiedziny do innych dzieci.

Dziękujemy Ci Mikołaju i czekamy na Ciebie za rok!

Pragniemy serdecznie podziękować Dyrektor DPS Pani Julii Porwit za udostępnienie sali. Dziękujemy także gościom za wspólną zabawę oraz wolontariuszom za to, że pomogli nam pokonać tę trudną trasę i za to, że zawsze możemy na Was liczyć!

Źródło: ZSS Nowe Czarnowo

info
Oświata
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony