9 stycznia 2019 r. na sali wielofunkcyjnej DPS w Nowym Czarnowie uczniowie z Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie, aby przedłużyć czas świętowania Bożego Narodzenia i wspólnie kolędować.

 

Spotkanie rozpoczął występ najmłodszych uczniów z Nowego Czarnowa, którzy pięknie ubrani zaprezentowali piosenkę pt.„ Choinko ma”.

Następnie przy akompaniamencie uczniów ze Szkoły Muzycznej i ich nauczycielki Pani Edyty Smolnik, wszyscy zaśpiewali znane kolędy. To było niezwykłe spotkanie integracyjne, w miłej i ciepłej atmosferze.

Dziękujemy dyrektor SP nr 2 w Gryfinie Pani Elżbiecie Wnuk i dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gryfinie Pani Annie Główczyńskiej za wyrażenie zgody na przyjazd uczniów do naszej szkoły. Podziękowania składamy na ręce dyrektora DPS w Nowym Czarnowie za udostępnienie sali wielofunkcyjnej. Szczególne podziękowania dla Pani Edyty Smolnik za chęć dzielenia się zdolnościami uczniów i efektami pracy wielu nauczycieli.

Kolegom i Koleżankom serdecznie dziękujemy za wspólne spotkanie i zapraszamy częściej!

Źródło: ZSS w Nowym Czarnowie

info
Oświata
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony