W Szczecińskim Domu Sportu w dniach 8-10.11.2013 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Organizatorem był BKS SKORPION Szczecin i KB GARDA Chojna. Przyjechały ekipy z Ukrainy, Niemiec, Litwy i Polski. Barwy chojeńskiej Gardy bronili Adam Grzesiok i Jakub Mróz w kategorii młodzik.

Obaj młodzi pięściarze wygrali wszystkie pojedynki. Adam Grzesiok w wadze 38,5 kg pokonał przeciwnika z Wałcza, Kuba Mróz w wadze 76 kg w finale pokonał zawodnika z Litwy, który był liczony w II rundzie ale zdołał przetrwać do końca walki.

W dniach 28.11-01.12.2013 r. Adam i Kuba wyjeżdżają na Mistrzostwa Polski Młodzików do Poznania.
Oprócz mnie młodymi zawodnikami opiekuje się Bartosz Kołodziej. Wszystkich chętnych zapraszamy do uprawiania pięściarstwa  w poniedziałki, wtorki, czwartki na godz 17.00 i środy 18.30 – mówi trener Jarosław Przygoda.

Eryk Giermak wyjechał do Rosji na Mistrzostwa Europy, a Justyna Pietras na zgrupowanie kadry narodowej do Władysławowa w ośrodku olimpijskim "CETNIEWO" – informuje trener.