Dobrze wypadli bokserzy chojeńskiej Gardy podczas trzeciej edycji Pucharu Skorpiona, która odbyła się  w sobotę, 31 stycznia w hali widowiskowej szczecińskiego SDS-u. Zmagania na ringu podjęło około 90 zawodników z Polski, Niemiec i Danii. Klub Bokserski Garda wystawił 7 zawodników. Swoje pojedynki wygrali Eryk Giermak (63 kg, pokonał zawodnika z Łodzi w 2. rundzie przez RSC), Oskar Mróz (+80 kg, zwyciężył przez RSC w 3. rundzie zawodnika Olimpu Szczecin).

Eryk i Oskar efektownie zadebiutowali w kategorii junior (dawniej kadet). Natomiast Michał Wilk (69 kg) pokonał przeciwnika z Piły. Jednak Albert Ciasnocha (42 kg), Mateusz Wojciechowski(69 kg) i Szymon Frątczak przegrali swoje pojedynki.

-Uważam, że sędziowie niezbyt sprawiedliwie potraktowali Alberta, ponieważ mój zawodnik zdecydowanie prowadził. Werdykt końcowy był wielkim zaskoczeniem dla mnie i Alberta.

Justyna Pietras(57 kg) skrzyżowała rękawice z starszą zawodniczką z Danii i przegrała werdyktem 2-1. Puchar Skorpiona to cykl czterech turniejów, gdzie zdobywa się punkty. Już w kwietniu finał, w którym zawodnik z największą ilością punktów w swojej kategorii wiekowej zdobędzie ów puchar.

Od lewej stoją: M.Wilk, J.Pietras, O.Mróz, E.Giermak, M.Wojciechowski, trener J.Przygoda