Już w najbliższą niedzielę 8 kwietnia 2018 r. w Przyjezierzu (gm. Moryń) odbędzie się Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB. Zawody są rozgrywane w ramach cyklu Zachodnia Liga MTB i są tegoroczną drugą rundą w tym cyklu. Zawodnicy będą ścigać się: na dystansie 13 km (dla dzieci młodszych z opiekunem), na dystansie MINI wynoszącym 24 km oraz w wyścigu głównym MEGA, w którym pokonać trzeba 52 km.

W kategoriach MINI i MEGA będą osobne klasyfikacje dla mężczyzn i kobiet – mieszkańców powiatu gryfińskiego. Wśród zawodników oraz kibiców zostaną tradycyjnie rozlosowane dwa rowery oraz inne nagrody rzeczowe. Regulamin zawodów znajduje się na stronie www.zlmtb.com natomiast zapisy w zakładce www.zlmtb.com/harmonogram

Oprócz rowerzystów organizatorzy zapraszają także motocyklistów na inaugurację sezonu motocyklowego w powiecie gryfińskim. Wszystkich sympatyków rowerów i motocykli zapraszamy do kibicowania zawodnikom oraz oddawania krwi, ponieważ w godz. 11.00 – 15.00 będzie prowadzona Akcja Krwiodawstwa. W samo południe, o godz. 12.00 będzie sprawowana msza święta, a start zawodników nastąpi o godz. 13.00. Dekoracja zawodników rozpocznie się o godz. 16.00, zaś po jej zakończeniu nastąpi losowanie nagród. Wydarzenie dofinansowano ze środków powiatu gryfińskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

Wojciech Konarski – Starosta Gryfiński
Józef Piątek – Burmistrz Morynia
Gabriela Kotowicz – Burmistrz Cedyni
Andrzej Salwa – Burmistrz Mieszkowic

Sponsorzy główni:

Zespół Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
ENEA Oświetlenie Sp. z o.o.
ENEA Operator Sp. z o.o.
SGB – Bank Spółdzielczy w Chojnie
Kontener Serwis
Espadon

Sponsorzy wspierający:

CAPRI – restauracja, kawiarnia i pizzeria w Chojnie 
COOLBIKE
ARTGRAF
szybkidruk24.pl

 

info
Sport
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony