zmień porę roku: wiosna | lato | jesień | zima     strona główna    
  Imieniny - Radomira, Walerego
 O powiecie
 ISO 9001:2008
 Kultura, Sport
 Turystyka
 Galeria
 Informacje
 Wydarzenia
 Promocja
 Kontakt
 
zobacz więcej
Dyżury aptek Ambulatoryjna opieka specjalistyczna Repertuar kina
Organizacje pozarzšdowe - Powiat GryfińskiWeb-EWID - Powiat Gryfiński - PORTAL MAPOWYEURES Polska - Sieć Europejskich Ofert PracyPORTAL MAPOWY - dystrybucja danych o budynkach

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkę

Wiadomości

wersja do wydrukuwersja do wydruku

Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Baniach

W ramach ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Baniach przygotował bogatą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywały się od 11.02.2008 r. do 23.02.2008 r.

Udzielanie pierwszej pomocy. Instruktażu udzielają Panie Katarzyna Tuszyńska i Anna Grzybowska

W pierwszym tygodniu ferii dzieci mogły obejrzeć przedstawienie Studia Teatralnego ART - RE z Krakowa pt. "Żółw i zając", które było poprzedzone prelekcją na temat.: "Szkodliwości spożywania alkoholu". Dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach z tańca towarzyskiego, zajęciach plastyczno - technicznych, zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które poprowadziły Panie Katarzyna Tuszyńska i Anna Grzybowska - nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Lubanowie. Policjanci z Posterunku Policji w Baniach przygotowali spotkanie, na którym mówiono o problemie i przyczynie sięgania po środki uzależniające: alkohol, papierosy, narkotyki. W trakcie spotkania odbyła się projekcja filmu na w/w temat.

integracyjny wieczór walentynkowyDużym powodzeniem cieszyły się wyjazdy:- wyjazd na basen "Laguna" do Gryfina, - wyjazd na lodowisko "Słomianka" do Gorzowa Wielkopolskiego, - wyjazd do Multikina w Szczecinie na film pt. "Asterix na olimpiadzie". Turnieje w halowa piłkę nożna, turniej w warcaby i turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora GOKiS cieszyły się również powodzeniem. Zwycięzcy rozgrywek sportowych zostali nagrodzeni: medalami, pucharami i dyplomami. Oferta zajęć przygotowana przez GOKiS zachęciła dzieci i młodzież z Kunowa i Babinka do współuczestniczenia w zajęciach.

Przedstawienie Studia Teatralnego ART - RE pt. "Żółw i zając"

Na zakończenie ferii przygotowano wystawę prac plastycznych i zdjęć nt. "Moje wspomnienia z ferii" oraz GOKiS zaprosił dzieci i młodzież na pieczoną kiełbaskę, a także drobny upominek w postaci breloczka i długopisu. GOKiS w Baniach w imieniu dzieci z Babinka dziękuje Wójt Gminy Banie za dofinansowanie wyjazdu na lodowisko oraz za smaczne pączki dla każdego uczestnika wyjazdu. Dziękujemy Joannie Słomczyńskiej za pomoc i opiekę podczas wyjazdu na basen, Pani Urszuli Burek za ciekawe warsztaty - wykonywanie pisanek ze styropianu i kolorowych wstążeczek.


Walentynkowy turniej w warcaby


Nauka jazdy na łyżwach na lodowisku "Słowianka" w Gorzowie Wielkopolskim

Kąpiele na basenie Laguna

Halowa piłka nożna (14 do 16 lat)Rozgrywki w tenisa stołowego

wstecz
szukane wyrażenie:

szukaj w:


« powiększ zdjęcie »

» 71 MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
» VI OGÓLNOPOLSKI JESIENNY MARSZ NA ORIENTACJĘ KON-TIKINO 2011
» POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE
» GRAND PRIX GRYFINA 2011 W SZACHACH - TURNIEJ 7
» SZTUKOWANIE 2011
» II OGÓLNOPOLSKI KONKURS BODYPAINTING - SZTUKA MAKIJAŻU CIAŁA
» DOŻYNKI GMINNE 2011 W LUBICZU
» MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY WIKLINIARSKIE SALIX 2010-2012 W RAMACH SZTUKOWANIA 2011
» DOŻYNKI GMINNE 2011 W ŻABNICY
Relacje z wyprawy - zobacz koniecznie! BIP Związek Powiatów Polskich Agencja Nieruchomości Rolnych
   gmina Banie Miasto i Gmina Cedynia Miasto i Gmina Chojna Miasto i Gmina Stare Czarnowo Miasto i Gmina Gryfino Miasto i Gmina Mieszkowice Miasto i Gmina Moryń Miasto i Gmina Trzcińsko Zdrój gmina Widuchowa MediaPlayer Adobe Reader
  strona główna | Biuletyn Informacji Publicznej | webmaster © 2003-2009 Referat Informatyki