Już po raz 15. Miasto Schwedt i Związek Przedsiębiorców Regionu Uckermark organizują dwudniowe targi INKONTAKT, w których uczestniczy wielu wystawców z Polski i Niemiec.

W wydarzeniu udział mogą  wziąć firmy i przedsiębiorstwa różnych branż oraz stowarzyszenia. Organizatorzy zapewniają bogaty program kulturalny, w tym występy artystyczne grup z Polski.

Tegoroczne targi odbędą się w dniach  25-26 maja 2019 r.

Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Gryfińskiego, przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie powiatu  gryfińskiego mają możliwość bezpłatnego udziału w targach.

Zainteresowanych wystawców zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego <<pobierz>> i dostarczenie osobiście/listownie do Biura Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, ul. Szczecińska 19a, 74-100 Gryfino lub mailowo  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

najpóźniej do 10 maja 2019 r.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji targów, program, dojazd oraz formularz zgłoszeniowy on-line. znaleźć można na stronie organizatora www.inkontakt-schwedt.de/pl 

Osoby do kontaktu w sprawie targów:

Piotr Podleśny – dyrektor Biura Cechu

Marzena Krawczyk – pracownik Cechu
tel. 91 416 25 17 w. 10 lub 14
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

info
Informacje - krótko
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony