Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji ogłosił ogólnopolski konkurs dla organizacji pozarządowych na najlepszą kampanię edukacyjną pt. „Niebezpieczni w sieci”. Celem konkursu jest wzrost świadomości Polaków na temat bezpieczeństwa w sieci Internet. W ramach konkursu promowane będą pomysły na kampanię informacyjno-edukacyjną związane z bezpieczeństwem w sieci.
Udział w konkursie podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy etap konkursu obejmuje złożenie koncepcji kampanii do dnia 22 marca 2020 r., natomiast w drugim etapie autorzy maksymalnie pięciu najlepiej ocenionych pomysłów zostaną zaproszeni do prezentacji koncepcji. Do konkursu można zgłosić projekt nowej kampanii edukacyjno-informacyjnej lub kampanii realizowanej wcześniej, którą organizacja planuje powtórzyć. Zwycięskie projekty będą realizowane w okresie od czerwca do października 2020 r.
Wszelkie informacje na temat ww. inicjatywy znajdują się pod adresem: www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci/konkurs oraz na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie w zakładce: „Rodzina, sprawy społeczne”.

Informacja o konkursie 

info
Informacje - krótko
raport
Raport

Pobierz raport w formacie PDF

Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony