Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

Wyszukiwarka
Treść główna

wirtualny jarmark wielkanocny

W ubiegłym roku Powiat Gryfiński wyszedł z inicjatywą zorganizowania Jarmarku Bożonarodzeniowego w sieci. Przedłużająca się pandemia spowodowała, że podjęliśmy decyzję, by zorganizować kolejną edycję, tym razem Wirtualnego Jarmarku Wielkanocnego. Dlatego też starosta gryfiński Wojciech Konarski wraz z wicestarostą Ewą Dudar i pracownikami Starostwa Powiatowego w Gryfinie serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu do aktywnego udziału w tej inicjatywie.

Ideą wydarzenia jest wsparcie małych przedsiębiorców, artystów i rzemieślników zajmujących się tworzeniem ozdób, kartek i rękodzieła, którzy chcieliby bezpłatnie zaprezentować swoje produkty. To pomysł kierowany także do odbiorców, którzy będą mieli okazję do kupienia oryginalnych, ręcznie wykonanych dekoracji i obdarowania najbliższych wyjątkowym, niepowtarzalnym prezentem.

Jarmark prowadzony będzie online w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie Powiatu Gryfińskiego www.gryfino.powiat.pl

Początek już 20 marca!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w jarmarku? Aby produkty pojawiły się na naszej stronie internetowej należy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać:

  • zdjęcia produktów - maksymalnie 3 zdjęcia jednego produktu, (wymagania: zdjęcia na jednolitym najlepiej jasnym tle, dobrze oświetlone, w możliwie najlepszej jakości),
  • podstawowy opis poszczególnych produktów (np. wymiary, waga, wykorzystane materiały),
  • ceny produktów, forma płatności i forma dostawy (odbiór osobisty, wysyłka), możliwość zapakowania na prezent,
  • dane kontaktowe sprzedającego (adres poczty elektronicznej, nr telefonu).

Informacje o produktach można przesyłać przed i w trakcie trwania jarmarku. Prosimy o przesyłanie każdego produktu w osobnej wiadomości e-mail!

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do korzystania z oferty regionalnych artystów

Na profilu w instagramie Ula_manufaktura dostępne są realizacje ozdób wielkanocnych. Kontakt: tel. 608827985.

Szkółka Krzewów Ozdobnych Binowo ul. Binowo 31a, 74-106 Stare Czarnowo, tel.: 691 367 422, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jedną z działalności szkółki jest winnica wpisana na mapę Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego.

Informacje - krótko
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony