Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

Wyszukiwarka
Treść główna

Pracownia Pozarządowa zaprasza do udziału w kolejnym etapie naboru na szkolenia dla organizacji z Pomorza Zachodniego, które wszechstronnie rozwiną wiedzę i umiejętności osób związanych z organizacjami pozarządowymi.
W ramach Zachodniopomorskiej Akademii NGO oferowany jest bezpłatny udział w 48-godzinnym cyklu edukacyjnym. Do wakacji zajęcia odbywać się będą w formule on-line (3 grupy szkoleniowe), natomiast pod koniec sierpnia planowane jest 5-dniowe szkolenie stacjonarne (1 grupa).
Wśród zagadnień poruszanych na szkoleniach znajdują się m.in.: budowanie zespołu, pozyskiwanie środków, kształtowanie wizerunku czy prawne aspekty funkcjonowania organizacji pozarządowych.
W Akademii mogą wziąć udział zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak i te rozpoczynające swoją przygodę w stowarzyszeniu lub fundacji. Pracownia Pozarządowa zaprasza członków władz organizacji, pracowników i wolontariuszy.
Szczegóły dotyczące tematyki, zgłoszeń i terminów poszczególnych grup szkoleniowych znajdują się na stronie: https://pracowniapozarzadowa.pl/2021/04/20/rekrutacja-do-nowych-grup-otwarta/

 

Informacje - krótko
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony