Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

Wyszukiwarka
Treść główna

Zapraszamy na przygotowaną przez organizatorów relację XXXVII Edycji Biegu Transgranicznego "Doliną Dolnej Odry" GARTZ – GRYFINO. 

Aż 361 zawodników i zawodniczek wzięło udział w tegorocznym biegu transgranicznym. Z roku na rok wzrasta ilość chętnych do wzięcia udziału w naszym biegu. Chwali się malowniczą trasę przebiegającą wzdłuż Odry, po drodze dwa mosty, atmosferę i organizację biegu.

Wielu zawodników nie mogło skorzystać z naszej propozycji ze względu na ograniczenia w limicie uczestników (400 osób). Niektórym musieliśmy odmówić startu. Szkoda, że ci co się zapisali, a nie wystartowali, nie zgłosili tego wcześniej, blokując w ten sposób innym szansę na udział w zawodach. Niestety, ze względów finansowych i logistycznych nie mogliśmy sobie pozwolić na więcej. W przyszłości będziemy starać się zwiększać limit zawodników. Ogromne brawa należą się tym, którzy wystartowali i bieg ukończyli. Miejmy nadzieję, że zadowolenie z udziału w naszej imprezie jest na tyle wysokie, że zagwarantuje ponowny udział zawodników w kolejnych edycjach Biegu Transgranicznego. Pogoda dopisała, było słonecznie, a wiaterek nie za bardzo przeszkadzał. Na mecie biegaczy dopingowała spora liczba kibiców, a stale wzrastająca liczba uczestników biegu potwierdza, że prestiż naszego biegu stale rośnie. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, Wasz udział to podziękowanie dla naszej pracy i odpowiednia motywacja do dalszego wysiłku.


Nie po raz pierwszy w historii tego biegu zwycięzcą został gryfinianin, reprezentant GKS Delf Gryfino - Marek Sanecki, przebiegając dystans 11,7 km w czasie 42,11 min. o 20 s. wyprzedzając Jarosława Kołodziejczyka (Zabiegani Częstochowa) i o 29 s. Waldemara Skonecznego (JW 3937 Mrzeżyno/MLUKS Trzebiatów).

Wśród kobiet triumfowała studentka ze Szczecina, urodzona na Wyspach Owczych - Valborg Heinesen (47 min. 00 s.) przed gryfinianką z MKS Hermes Gryfino - Edytą Rybacką (48 min. 24 s.) oraz Agnieszką Szondelmajer (51 min. 10 s.) reprezentującą Rodzinny Klub Biegowy z Myśliborza.

 

Dziękujemy za walkę na trasie i zapraszamy 3 października, w dniu Święta Zjednoczenia Niemiec. Biegamy w drugą stronę czyli start w Gryfinie a meta w Gartz.

Link do galerii foto: https://plus.google.com/photos/109893729370452898191/albums/5874478695697982001?hl=pl&partnerid=gplp0

Źródło:  www.mosgryfino.pl

info
Informacje - krótko

Przebudowa ulicy Krasińskiego w Gryfinie
Przebudowa ulicy Jaśminowej w Żórawkach
Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego
Przebudowa ulicy 1 Maja w Gryfinie
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim
PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Darmowa Pomoc Prawna
Projekt Zdalna szkoła
U nas warto się uczyć
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek
osrodek koord rehab opiek

Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony