Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

Wyszukiwarka
Treść główna

Tegoroczne święto wszystkich dzieci odbędzie się na gryfińskim nabrzeżu w sobotę 31 maja 2014 r. Organizatorzy w programie przewidzieli: występy artystyczne placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Gryfino (zaprezentują się dzieci i młodzież z gryfińskich przedszkoli i szkół, oraz szkół z Radziszewa, Żabnicy, Gardna i Chwarstnicy), pokaz przedstawienia gryfińskiego Teatru Eliksir pt.: "Ciocie Bajkoklocie" oraz taneczne show w wykonaniu zespołu Step By Step z gryfińskiego Domu Kultury.Na zakończenie imprezy, jako gwiazda wieczoru, wystąpi JUST EDI SHOW. Just Edi czyli Adrian Pruski to młody i wszechstronnie uzdolniony komik-ekwilibrysta, który porzuca standardy cyrkowej żonglerki i zachwyca widzów nowym obliczem manipulacji i interaktywnej komedii. Balans na jednej na nodze na 3 metrowym monocyklu i żonglerką maczetami w tym samym czasie? Chodzenie po linie i balans na tzw. rola bola? To tylko niektóre ze sztuczek, jakie zaprezentuje Just Edi. Oprócz ekwilibrystyki i komedii będzie także iluzja, której elementy komik prezentuje w swoich pokazach.

Wszystko to odbędzie się w godzinach 14.00-18.30.

Oprócz wielu atrakcji, które odbywać się będą na scenie i w jej okolicy, na gryfińskim nabrzeżu zagoszczą pojazdy zabytkowe. Około 70 załóg aktywnym automobilistów przyjedzie swoimi cackami i wystąpi w pokazie oraz atrakcyjnych konkursach. VII Miedwiański Zlot Pojazdów Zabytkowych organizowany pod patronatem Starosty Stargardzkiego od kilku już lat przyciąga nie tylko załogi z automobilklubów polskich, ale także załogi niemieckie, duńskie i szwedzkie. Podczas zlotu wszyscy obecni zaczerpną wiedzy na temat historii motoryzacji oraz doświadczeń w restaurowaniu pojazdów. Zapraszamy w godzinach 11.40-13.00.Kolejną z atrakcji dla najmłodszych będzie wystawa twórczości dzieci i młodzieży z kół plastycznych Gryfińskiego Domu Kultury. Prace młodych artystów zaprezentowały instruktorki: Małgorzata Ragan, Elżbieta Narzekalak, Wiesława Tyła i Karina Tyła. Ekspozycję oceniała komisja artystów plastyków za Szczecina w dniu 29 kwietnia 2014 r. w Pałacyku pod Lwami podczas Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży. Na wystawie są tylko wybrane prace, w zdecydowanej większości nagrodzone, z 460 zaprezentowanych podczas Przeglądu. Ekspozycja tego dnia będzie otwarta dla zwiedzających w gryfińskim Centrum Informacji Turystycznej w godzinach 10.00-18.00.

Źródło: www.gdk.co.pl

info
Informacje - krótko

Przebudowa ulicy Krasińskiego w Gryfinie
Przebudowa ulicy Jaśminowej w Żórawkach
Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego
Przebudowa ulicy 1 Maja w Gryfinie
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim
PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Darmowa Pomoc Prawna
Projekt Zdalna szkoła
U nas warto się uczyć
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek
osrodek koord rehab opiek

Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony