24 maja 2013 roku gryfińskie kino odwiedził znakomity aktor Marian Dziędziel, znany z takich fimów jak "Wesele", "Dom zły", "Róża", "Supermarket" czy "Drogówka". W piątkowy wieczór aktor przyjechał z przedostatnim swoim filmem zatytułowanym "Piąta pora roku".

"Piąta pora roku" to ciepła komedia romantyczna, w której Marian Dziędziel wcielił się w rolę Witka, emerytowanego górnika, pasjonata gołębi, dorabiającego sobie graniem na trąbce w klubie dla osób 55+ oraz na pogrzebach. Pewnego razu, grając w orszaku żałobnym, zauważa wdowę, której po paru dniach proponuje wspólną podróż nad morze. Od tej chwili jego świat wywraca się do góry nogami.

Po filmie aktor sporo opowiadał o pracy na planie filmowym, o kontaktach z reżyserem oraz innymi aktorami, o tym jak oswajał się ze sławą, o sympatii do postaci które gra. Wspominał również swoje początki na planach filmowych, egzaminy na studia i słynną już recytację "Stepów akermańskich" po śląsku. Nie zabrakło pytań o planowane filmy, a także anegdot z planów filmowych. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze.

Kolejny pokaz specjalny w ramach comiesięcznego cyklu "Seanse pod specjalnym nadzorem" odbędzie się w czerwcu. Szczegóły podamy w terminie późniejszym.

Źródło: www.gdk.com.pl
info
Informacje - krótko

U nas warto się uczyć
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim
PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony