Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

Wyszukiwarka
Treść główna

Pieszym rajdem 120 osób powitało wiosnę w sobotę 24 marca. Trasa wiodła z Gryfina do Wirowa. Barwny korowód z marzannami oraz w wiosennych przebraniach przeszedł trasę 5 kilometrówprzez las na parking leśny w Wirowie, gdzie na uczestników czekało ognisko. Po odpoczynku i zjedzeniu upieczonych kiełbasek zostały przeprowadzone konkursy: na najpiękniejszą marzannę i najładniejsze wiosenne przebranie.

 

Do konkursu zgłoszono 19 marzann, z czego tylko w kategorii szkół podstawowych 9. Nagrody za najładniejsze marzanny w najmłodszej kategorii otrzymali: I miejsce dla Agaty Frelich ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Przemka Płocha i Weroniki Dejewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2, II miejsce dla Szymona Zawadzkiego i Pawła Gadomskiego z Gryfińskiego Domu Kultury oraz Oliwii Korczyńskiej i Karoliny Stańko ze Szkoły Podstawowej nr 2. W kategorii gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne wygrała marzanna Agaty Zabłockiej i Szymona Kaczmarka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr2, adrugie miejsce zajęła Amelia Skoczek również z ZSP 2. Wszystkie pozostałe marzanny otrzymały wyróżnienia, a jej wykonawcy słodkie nagrody. 

 

W konkursie na najładniejsze wiosenne przebranie startowało 8 uczestników ze szkół podstawowych. 1 miejsce zajęły: Ada Andrych i Wiktoria Woźniak ze Szkoły Podstawowej w Żabnicy, 2 miejsce - Weronika Dejewska ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 miejsce Ola Sikorska ze Szkoły Podstawowej w Żabnicy. Spośród starszych uczestników konkurencji nie było, jedyną startującą i zarazem zwyciężczynią została Agata Zabłocka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Po odpoczynku i konkursach uczestnicy rajdu wraz z opiekunami udali się w drogę powrotną do Gryfina.

W imprezie udział wzięli: uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 (op. Grażyna Ejsmont), Szkoły Podstawowej nr 2 (op. Barbara Szczerbińska i Natalia Mikulska), Szkoły Podstawowej w Żabnicy (op. Ewa Stefańska), Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich (op. Maria Piznal), Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (op. Lidia Mielniczuk), Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (op. Tomasz Szachnowski i Katarzyna Stempińska) oraz z Gryfińskiego Domu Kultury (op. Kamilla Gadomska). Organizatorem rajdu był Gryfiński Dom Kultury.
 

info
Informacje - krótko

Przebudowa ulicy Krasińskiego w Gryfinie
Przebudowa ulicy Jaśminowej w Żórawkach
Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego
Przebudowa ulicy 1 Maja w Gryfinie
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim
PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Darmowa Pomoc Prawna
Projekt Zdalna szkoła
U nas warto się uczyć
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek
osrodek koord rehab opiek

Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony