Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

W poniedziałek 22 kwietnia 2013 r. drużyny ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu gryfińskiego rywalizowały w eliminacjach powiatowych XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gospodarzem tegorocznego turnieju były Banie.

Rywalizacja złożona była z części teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczestnicy rozwiązywali test z zakresu ruchu drogowego. Część praktyczna składała się z jazdy po miasteczku ruchu drogowego, jazdy po torze przeszkód oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadkach drogowych.

W kategorii szkół podstawowych najlepszy okazał się zespół z Zielina w składzie: Bartłomiej Dymidów, Szymon Skowyta i Leon Dziedziuch pod opieką Henryka Madery. Drugie miejsce zajęli gospodarze, a trzecie – drużyna ze Szkoły Podstawowej w Widuchowej.

Wśród gimnazjów po raz trzeci z rzędu zwyciężył doskonale przygotowany przez Krzysztofa Karolaka zespół z Mieszkowic w składzie: Mariusz Dymidów, Kamil Kuśpiś, Dawid Łuszczek. Drugie miejsce wywalczyły Banie, zaś trzecie – Gryfino.

Indywidualnie w kategorii szkół podstawowych zwyciężył Leon Dziedziuch ze Szkoły Podstawowej w Zielinie, natomiast najlepszym zawodnikiem wśród gimnazjalistów okazał się Mariusz Dymidów z Gimnazjum w Mieszkowicach. Nagrodą dla zwycięzców były wysokiej klasy rowery górskie.

Laureaci eliminacji powiatowych będą reprezentowali Powiat Gryfiński na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się w dniach 9-10 maja 2013 r. w Szczecinie.

info
Informacje - krótko

Przebudowa ulicy Krasińskiego w Gryfinie
Przebudowa ulicy Jaśminowej w Żórawkach
Dzienny Klub Wsparcia Społeczno-Zawodowego
Przebudowa ulicy 1 Maja w Gryfinie
Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie

Rozlicz PIT w powiecie gryfińskimw powiecie gryfińskim
PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu "Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Darmowa Pomoc Prawna
Projekt Zdalna szkoła
Matura 2020
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
U nas warto się uczyć
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek
osrodek koord rehab opiek

Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony