Sukcesem dla Gardy Chojna skończył się XXX Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Stanisława Amboziewicza w Łodzi o „Srebrną Łódkę", który odbył się 3-6 maja br. Barwy klubu bokserskiego Garda reprezentowali: Albert Ciasnocha (46 kg) i Eryk Giermak (63 kg). Jest to turniej kadetów rocznik 1997 i 1996. Udział wzięły 44 kluby.

Na imprezę przyjechało 107 zawodników z całej Polski oraz ekipy z Litwy i Białorusi. Na turnieju przebywał trener kadry narodowej Zbigniew Raubo, który miał powołać 6 zawodników na mistrzostwa Europy, które odbędą się w czerwcu 2012 w Bułgarii.

Albert Ciasnocha odpadł z rywalizacji w pierwszej walce z Michałem Łęgockim, Eryk Giermak pokonał zawodnika z Grudziądza w I rundzie, a w półfinale wypunktował 3-0 przeciwnika z Olsztyna. W finale spotkał się z Dawidem Ławickim z Poznania - była to walka o bilet do Bułgarii na ME. Eryk, jak na mistrza Europy przystało, pokazał kto jest numerem 1 w Polsce i zwyciężył rywala, który dwukrotnie był liczony. Eryk Giermak został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju!!!

-Chojna zaczyna odgrywać dużą rolę w świecie bokserskim w Polsce i w Europie – mówi Jarosław Przygoda, trener Gardy Chojna.

Warto podkreślić, że mistrzami "Srebrnej Łódki" byli swego czasu: Andrzej Gołota, Dariusz Michalczewski, Tomasz Adamek, Krzysztof Włodarczyk, Wojciech Bartnik.
 

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony