Powiatowa Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce odbyła się 23 maja 2012 r. w Gryfinie. Wczoraj przekazaliśmy krótką fotorelację. Poniżej podajemy konkurencje, imiona i nazwiska trójki najlepszych uczniów z konkretnego gimnazjum oraz wyniki. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji będą reprezentować powiat gryfiński podczas zawodów finału wojewódzkiego, który odbędzie się 6 czerwca w Białogardzie.

 

Pchnięcie kulą dziewcząt (3 kg)

1. Amelia Starosta, Gim. 1 Gryfino 9.16

2. Paulina Burek, Gim. Moryń 8.86

3. Klaudia Grzelak, Gim. 1 Gryfino 8.82

 

Pchnięcie kulą chłopców (5kg)

1. Robert Krug, Gim. 1 Gryfino 11.83

2. Damian Bała, Gim. Góralice 11.60

3. Dominik Frątczak, Gim. Mieszkowice 11.60

 

110 m ppł chłopców

1. Piotr Oleszczyszyn, Gim. 1 Gryfino 18.65

2. Sebastian Idzi, Gim. Góralice 19.99

3. Jan Koczas, Gim. 1 Gryfino 20.69

 

Skok w dal - chłopcy

Patryk Wawruszczak, Gim. Mieszkowice 5.62

Kamil Klepadło, Gim. 2 Gryfino 5.44

Hubert Kluczyński, Gim. Widuchowa 5.35

 

Skok w dal dziewcząt

Magdalena Krysicka, Gim. Mieszkowice 4.57

Dominika Kociuba, Gim. 1 Gryfino 4.39

Alicja Florek, Gim. 1 Gryfino 4.34

 

100 m ppł dziewcząt

Iga Włodarczyk, Gim. Moryń 18.22

Aleksandra Kawka, Gim. Gardno 19.36

Weronika Kubowicz Gim. 1 Gryfino 19.55

 

Skok wzwyż dziewcząt

Monika Prostak, Gim. Banie 1.50

Justyna Borowska, Gim. Gardno 1.40

Weronika Starczewska, Gim. Widuchowa 1.35

Miszela Kałachurska, 1 Gryfino 1.35

 

100 metrów dziewcząt

1. Karina Kostka, Gim. Moryń 13.63

2. Dominika Kociuba, Gim. 1 Gryfino 14.33

3. Aleksandra Kawka, Gim. Gardno 14.73

 

100 metrów chłopców

Dawid Trzepacz, Gim. 1 Gryfino 12.12

Jakub Nowicki, Gim. 1 Gryfino 12.56

Patryk Wawruszczak, Mieszkowice 12.59

 

Skok wzwyż chłopców

Michał Michalski, Gim. 1 Gryfino 1.60

Andrzej Chmielnicki, Gim. Banie 1.60

Rafał Domina, Gim. Widuchowa 1.50

 

300 metrów dziewcząt

Joanna Miler, Gim. 1 Gryfino 45.70

Karina Kostka, Gim. Moryń 45.81

Anna Myc, Gim. Gardno 49.46

 

300 metrów chłopców

Andrzej Chmielnicki, Gim. Banie 40.95

Miłosz Racinowski, Gim. 2 Gryfino 41.45

Dawid Trzepacz, Gim. 1 Gryfino 41.46

 

600 metrów dziewcząt

1. Karolina Jenne, Gim. Gryfino 1 1:49.17

2. Weronika Masternak, Gim. 2 Gryfino 2:03.96

3. Natalia Binaszek, Gim. 1 Gryfino 2:05.30

 

1000 metrów dziewcząt

Zuzanna Walińska, Gim. 1 Gryfino 3:23.47

Sandra Prabucka, Gim. 1 Gryfino 3:24.70

Aleksandra Salwa, Gim. Mieszkowice 3:34.82

 

1000 metrów chłopców

Michał Cegielski, Gim. 1 Gryfino 3:03.23

Jakub Klimko, Gim. Banie 3:04.93

Bartosz Jędrasiak, Gim. Cedynia 3:07.58

 

2000 metrów chłopców

Tomasz Wojtasiński, Gim. Moryń 6:51.72

Tomasz Lidwin, Gim. Widuchowa 7:29.92

Radosław Pyra, Gim. Widuchowa 7:44.98

 

Rzut oszczepem dziewcząt

Amelia Starosta, 1 Gryfino 30.62

Karolina Danelska, Gim. Moryń 20.76

Pamela Kuduk, Gim. 1 Gryfino 20.41

 

Rzut oszczepem chłopców (600)

Krzysztof Danelski, Gim. Moryń 48.93

Piotr Oleszczyszyn, Gim. 1 Gryfino 43.32

Jakub Markiewicz, Gim. Moryń 38.27

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony