Gryfiński Dom Kultury serdecznie zaprasza na III edycję konkursu bodypaintingu "Sztuka makijażu ciała", który odbędzie się w Gryfinie w gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich w dniach 8-9 września br.

 

Program:

8 września (sobota)

18:00 - Make Up Jam Session - warsztaty z zakresu wizażu. Już po raz drugi Gryfino gościć będzie profesjonalnych wizażystów dużego formatu którzy przybliżą techniki szybkiego i efektownego makijażu. W tym roku warsztaty poprowadzą :
- Ewa Winiarska - właścicielka "Make-Up Institute" w Szczecinie, doświadczona wizażystka i bodypainterka, która od wielu lat startuje w międzynarodowych konkursach bodypaintingu i wizażu oraz prowadzi warsztaty i szkolenia z tego zakresu.
- Izabela Śmieszek-Dorn - doświadczona bodypainterka i wizażystka, współpracująca z firmą "Kryolan" największym producentem środków charakteryzatorskich, kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych.
- Nadine Heinz - właścicielka firmy Custom Air Brush, doświadczona wizażystka, bodypainerka, współpracująca z teatrem w Schwedt.
- Marta Mazurek - bodypainterka i wizażystka, brała udział w zeszłorocznej edycji konkursu w Gryfinie. W 2011 roku Marta została nagrodzona wyróżnieniem w konkursie, w ramach nagrody zapewniono jej start w konkursie facepaintingu w Warszawie który wygrała pokonując pozostałe 20 ekip. Jedną z nagród w Warszawskim konkursie był wyjazd na międzynarodowy konkurs facepaintingu do Wiednia na koszt organizatora.


20:00 - pokaz mody Elżbiety Olszewskiej we współpracy z niemiecką bodypainterką Nadine
- Eli Olszewskiej nie trzeba przedstawiać ludziom z Gryfina, projektantka mody jest dobrze znana. Do listy osiągnięć dopisała ostatnio udział w World Bodypainting Festiwal w Austrii gdzie zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii "Fashion couture".
Tegoroczny pokaz mody będzie inspirowany tematyką oceaniczną a Nadine wykona do strojów Eli bodypainting, który dopełni efekt pracy obu artystek.

20:30 - spotkanie i rozmowa z twórcami pokazu


9 września (niedziela)

10:00 - rozpoczęcie III konkursu bodypaintingu
16:00 - zakończenie malowania i prezentacja prac
16:30 - koncert oraz obrady jury
17:15 - ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród

W tym roku w konkursie weźmie udział 6 ekip z Polski i Niemiec. Będą to: grupa DyeMotion, prowadzona przez Mariana Folgę, Nadine Heinz, Marta Mazurek, Patrycja Adamczyk, Beata Chojak, Natalia Janas. Część tych nazwisk znana jest z poprzednich edycji konkursu ale część z nich jest kompletnie nowa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wstęp na wszystkie imprezy wolny.
Wstęp na konkurs bodypaintingu dla osób powyżej 16-tego roku życia.

Źródło: www.gdk.com.pl

 

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony