Od 17 do 28 lutego 2014 roku, Gryfiński Dom Kultury organizuje ferie zimowe w mieście oraz miejscowościach gminy, w których mieszczą się świetlice wiejskie. Tegoroczny zimowy wypoczynek z GDK będzie się odbywać pod hasłem "Artystyczne podróże".

Przez dwa tygodnie zainteresowani będą mogli brać udział w kilkudniowych cyklach bezpłatnych warsztatów artystycznych, a także skorzystać z oferty Kina Gryf.

Zajęcia przy ul. Szczecińskiej 17 i Pałacyku pod Lwami przy ul. Chrobrego 48 będą się odbywać w dwóch półtoragodzinnych blokach. Każdego dnia pierwszy blok rozpoczynać się będzie o godz. 10.00 i trwać będzie do 11.30. Drugi blok zaczynać będzie się o 11.30 i trwać będzie do 13.00.

W tym roku w czasie ferii odbywać się będzie 8. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij. Skorzystamy zatem z wizyty podróżników, którzy poprowadzą dla chętnych warsztaty oraz prezentacje podróżnicze. Za wstęp będzie trzeba zapłacić symboliczne 5 zł.

W czasie ferii Kino Gryf w związku z Włóczykijem będzie czynne tylko 17, 18 i 19 lutego. Seans filmowy to wydatek w wysokości 12 zł (bilet ulgowy) i 14 zł (bilet normalny).

Dodatkowo mnóstwo atrakcji dla najmłodszych zaplanowało 15 świetlic wiejskich na terenie naszej gminy. Tylko w niewielu wypadkach uległy zmianie godziny pracy małych domów kultury. Przede wszystkim w tych, które znalazły możliwość wyjazdu z dziećmi do gryfińskiego kina czy na podróżnicze prezentacje. Instruktorzy kilku świetlic proponują w tym roku zajęcia integracyjne dla swoich społeczności, którym mają służyć wspólne warsztaty artystyczne w określonych miejscowościach.

Szczegółowy program ferii zimowych w Gryfińskim Domu Kultury oraz świetlicach wiejskich znajduje się na stronie: www.gdk.com.pl

info
Informacje - krótko

Utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Gryfinie - dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach RPO WZ 2014-2020
Dofinansowanie inwestycji w ramach programu PROW na lata 2014-2020
Fundusz Małych Projektów
Informacje i ostrzeżenia
Płatność bezgotówkowa w Starostwie Powiatowym w Gryfinie
Zostaw 1% swojego podatku w Powiecie Gryfińskim
Darmowa Pomoc Prawna
Zespół Szkół Specjalnych w Nowym Czarnowie
Edukacja wojskowa w szkole
osrodek koord rehab opiek

biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony