6 grudnia 2019 r., uczniowie z Zespołu Szkół w Nowym Czarnowie jak co roku wyruszyli na poszukiwanie św. Mikołaja. Drogę i miejsce spotkania wyznaczały im przyklejone na drzewach i słupach rysunki z podobizną upragnionego gościa.

Ku radości wszystkich, Mikołaja udało się spotkać nieopodal szkoły – w „Krzywym Lesie”. Wszystkie dzieci bardzo serdecznie go powitały. Przy śpiewach wesołych piosenek i akompaniamencie instrumentów, uczniowie zaprowadzili Mikołaja do Sali Wielofunkcyjnej w Domu Pomocy Społecznej.

Tam rozpoczęła się radosna zabawa z jego udziałem. Potem nastąpiło rozdanie tak długo wyczekiwanych prezentów czyli paczek z łakociami. Miło było spotkać tak wyjątkowego gościa, mieć możliwość porozmawiania z nim i pożartowania. Jeszcze długo uczniowie będą wspominać tą wizytę. Jak dobrze, że kolejne Mikołajki już za rok.

Pragniemy serdecznie podziękować Dyrektor DPS Pani Julii Porwit za udostępnienie sali. Dziękujemy Pani Barbarze Siwek z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie
i przybyłym wraz z Nią wolontariuszom ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, za okazaną pomoc i serce. Będziemy także pamiętać, że imprezę udało się zorganizować dzięki darowiźnie przekazanej przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna z siedzibą w Bełchatowie. Dziękujemy!

Źródło: ZSS w Nowym Czarnowie

info
Oświata
biuletyn
Biuletyn
Pobierz Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Pobierz nowy Biuletyn w formacie PDF Pobierz Biuletyn w formacie PDF
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony