Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu na spotkanie z panem Andrzejem Szelążkiem, autorem książki pt. „Dzieci wojny. Historie prawdziwe. Ocalić od zapomnienia”, będącej zbiorem wspomnień przesiedleńców z dawnych terenów polskich na Ukrainie.

Spotkanie odbędzie się 9 października br. (środa) o godzinie 17.00 w sali audiowizulanej Starostwa Powiatowego w Gryfinie przy ul. Sprzymierzonych 4. Wstęp wolny.

W ramach spotkania zapraszamy również do udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym losom i doświadczeniom ludzi, którzy jako dzieci przeżyli wojnę, a swoje powojenne życie związali z ziemiami dzisiejszego powiatu gryfińskiego i tu wspólnie budowali nową Polskę.

 Andrzej Szelążek, ur. w 1962 r. Leśnik w trzecim pokoleniu. Absolwent  Technikum Leśnego w Rzepinie oraz Akademii Rolniczej Wydziału Leśnego w Poznaniu. Przez ponad 20 lat związany z Nadleśnictwem Mieszkowice, w latach 2016-2018 Nadleśniczy Nadleśnictwa Myślibórz, Radny czterech kadencji Rady Powiatu w Gryfinie. Obecnie pełni funkcję dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie.

info
Wydarzenia lokalne
raport
Raport

Pobierz raport w formacie PDF

Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony