Tryb normalny

Tryb nocny

Kontrast

Rozmiar czcionki

Wyszukiwarka
Treść główna

14 grudnia 2019 r. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Goszkowie obchodziły XV- lecie powstania. Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele w Goszkowie, którą w intencji uczestników, pracowników i ich rodzin oraz uczestników, których nie ma już wśród nas, odprawił ksiądz proboszcz Piotr Subocz. Po nabożeństwie odbyła się oficjalna część obchodów.

Doskonałym wprowadzeniem był występ artystyczny grupy niemieckich magików z zaprzyjaźnionego Warsztatu z Bad Freienwalde. Występ zachwycił publiczność, która nagrodziła go gromkimi brawami i wprowadził miłą atmosferę do składania życzeń jubileuszowych.

Wojciech Konarski Starosta Gryfiński w swoim przemówieniu wyraził wielkie uznanie za całokształt pracy i wraz z Ewą Dudar Wicestarostą przekazał czek, za który społeczność WTZ serdecznie dziękuje.

Do życzeń dołączyli się Jerzy Miler, Henryk Kaczmar, Jerzy Zgoda - członkowie Zarządu Powiatu w Gryfinie, Anna Rąbel - dyrektor PFRON  Oddział w Szczecinie, Bożena Stawiarska - dyrektor PCPR w Gryfinie, Maciej Rębilas - koordynator merytoryczny OWES w regionie stargardzkim wraz z współpracownikami, Andrzej Salwa -burmistrz Mieszkowic oraz Zbigniew Kmiecik - przewodniczący Rady Miejskiej, Józef Piątek - burmistrz Morynia wraz z Krzysztofem Koneckim - przewodniczącym Rady Miejskiej, Jan Grzyś - Nadleśniczy Nadleśnictwa Mieszkowice, Wanda Mazur - kierownik OPS w Mieszkowicach, Elżbieta Serafińska - kierownik OPS w Moryniu, ksiądz Piotr Subocz - proboszcz Parafii Witnica, Małgorzata Lenkiewicz - kierownik WTZ w Dębnie, Elżbieta Wiśniewska - prezes PSONI w Gryfinie wraz z Aleksandrą Stankiewicz - kierownikiem WTZ w Gryfinie, s. Małgorzata Kałdowska - dyrektor DPS w Moryniu, Julia Porwit - dyrektor DPS w Nowym Czarnowie, Robert Caban - autokarowe Usługi Turystyczne, Otto Biedermann wraz z Cordulą Lilge z Warsztatów w Bad Freienwalde, Anna Pastuła - sołtys wsi Goszków oraz rodzice i opiekunowie podopiecznych WTZ.


Alina Leończyk kierownik WTZ po przywitaniu zgromadzonych gości i przyjęciu życzeń przybliżyła historię powstania Warsztatów oraz ich działalność. Dużym zaskoczeniem okazał się przyjazd Mikołaja z Holandii, który wraz ze swoimi pomocnikami porwał wszystkich do wspólnej zabawy i rozdał małe upominki. Na zaproszonych gości czekał poczęstunek, który wykonała Spółdzielnia Socjalna "Promyk" w Goszkowie.


Organizatorzy serdecznie dziękują Aptece "Lawenda" za wsparcie finansowe z okazji Jubileuszu XV-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Goszkowie.
Źródło: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Goszkowie

Wydarzenia lokalne
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony