Oliwia Kurlej, Weronika Gałęzowska i Olga Goźlińska to uczennice szkół średnich, których wspólną pasją jest rysunek. Rysunek o wielu obliczach.
W czwartek 26 października w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie odbył się wernisaż wystawy rysunku "O W O - O K O" autorstwa tych trzech absolwentek Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich w Gryfinie. Ich prace można podziwiać w galerii do 10 listopada 2017 r.

 

Wystawę przygotowano wspólnie, jeszcze w Gimnazjum z pomocą nauczyciela plastyki. Elżbieta Stasiak na spotkaniu bardzo ciepło mówiła o swoich uczennicach, ich pasji i widzeniu świata. Oliwia, Weronika i Olga równie serdecznie wypowiadały się o swoim pedagogu, dziękując za lata wspierania ich pasji i organizację wystawy.

Wachlarz bieli poprzez grafit koloru aż do głębi czerni, tak można w skrócie opisać ekspozycję. W tej palecie jednak zawarta jest wypowiedź o ich widzeniu świata. Tego, co najważniejsze i co prawdziwe dla ich młodego serca. Warto spojrzeć w ten obraz prawdy jakim się dzielą.

 

Kultura
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony