Do pobrania

Strony www:

  1. "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o. www.szpital-gryfino.pl
  2. NZOZ "Intermed" Sp. z o.o. www.nzozintermed.pl
  3. "MegaMed" Sp. z o.o. www.megamed.pl

Adresy e-mail:

  1. "Szpital Powiatowy w Gryfinie" Sp. z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. NZOZ "Intermed" Sp. z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. "MegaMed" Sp. z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. NZOZ "Chrobry" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starostwo Powiatowe w Gryfinie, nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w harmonogramie pracy Poradni Specjalistycznych, w szczególności za zmiany dotyczące lekarzy przyjmujących w poradniach, godzin otwarcia poradni oraz danych teleadresowych

Informacje - krótko
Baza teleadresowa
Naturalnie Powiat Gryfiński

Starostwo Powiatowe w Gryfinie
ul. Sprzymierzonych 4, 74-100 Gryfino
tel. 91-415-31-82
fax 91-416-30-02

Kontakt z redakcją strony